FC Morkovice - SK Hrachovec 3:2 (2:1)

Dušan Janošek, trenér:

My jsme dneska hráli s velmi kvalitním soupeřem, přesto všecko jsme šli ale ve druhé minutě do vedení. Ve čtvrté měl Baran další šanci. Do desáté minuty to mělo být 0:3, branky jsme bohužel nedali. A domácí z prvního útoku vyrovnali. Pak jsme dostali takový hloupý gól, když kapitán Kapounek ve středu hřiště převzal balón a domácí dali na 2:1. Druhý poločas se hra se vyrovnala. My jsme hned z kraje vyrovnali a měli jsme tam další šanci Haldou. Domácí pak šli do vedení z penalty, která byla. V závěrečných minutách jsme měli tlak, v 90. trefil Matěj Vaigl břevno, vzápětí měl dorážku Oleh Shokun, branku jsme už ale nedali.  Dnešní prohra mrzí, asi by tomu slušela více remíza, ale bohužel to je o gólech a dneska domácí dali více branek než my.

Góly: 2. a 47. Vrána Jindřich

Sestava: Michut - Pokorný, Pryhara, Malý, Reshetniak, Shokun, Vaigl Matěj, Halda, Vrána Jindřich, Sušeň, Baran

Střídal: Marko