SK Hrachovec "A" - TJ Sokol Nevšová 7:3 (4:1)

Dušan Janošek, trenér:

Z dnešního zápasu s Nevšovou máme výhru. Sice jsme vyhráli 7:3 a dali jsme sedm branek, ale s výkonem úplně spokojení nejsme. Hloupé branky v obranné fázi ten výsledek a ten dojem ze zápasu vlastně kazí. Přesto všechno tři body bereme. Ale na inkasované branky, na ty si musíme sednout a asi přes video vyhodnotit, protože to z naší strany bylo špatné. Samozřejmě dopředu je to výborné, dopředu ofenzivně jdeme, máme šance, zakončujeme. Co se týká bránění, jak středových hráčů, tak obranných hráčů, je to velmi špatné.

Andrej Stánok, trenér Nevšové:

„Začali jsme dobře, ale v 10. minutě inkasovali po rohu. I tak jsme cítili šanci dostat se do zápasu, když po centru Kušniera a hlavičkovém souboji s Tomšů si soupeř dal vlastence. Hra byla vyrovnaná, brankáři ale neměli moc práce, ovšem i přesto domácí rychle získali vedení zpět, navíc do přestávky přidali další dva góly. Do druhého dějství jsme změnili rozestavení a chtěli se vrátit do zápasu, což se nám čtvrt hodiny dařilo. Pak ale z penalty přidali pátý gól a přestože jsme dalšími dvěma góly reagovali na další trefy Hrachovce, zaslouženou výhru domácích jsme už neodvrátili. Do konce podzimu zbývá ještě pět zápasů, ve kterých zabojujeme o každý bod. Teď musíme zapracovat na chybách, které nás stojí lepší výsledek.“

Góly: 11. Vaigl, 20. Vrána Jindřich, 30. Heřmánek, 39. Shokun, 61. Malý (PK), 74. Reshetniak, 83. Shokun

Sestava: Michut - Pokorný, Pryhara, Malý, Shokun, Vaigl, Halda, Vrána, Sušeň, Heřmánek, Baran

Střídali: Reshetniak, Marko, Bena, Strakhotskyy