SK Hrachovec - FC  Slušovice 6:0 (3:0)

Dušan Janošek, trenér:

Pro diváka vynikající podívaná. O poločase jsme měli 3:0, byli jsme dominantní, měli jsme první poločas jednoznačně nahoru. Soupeř neměl žádnou šanci a zaslouženě jsme vedli po vlastní brance hostů a dále brankami Vaigla a Haldy. Druhý poločas hosté trošičku zahrozili a v prvních dvaceni minutách měli dva náznaky šancí. Přesto jsme to ustáli a v závěru jsme zvýšili dalšími brankami na 6:0, když se trefili Zahradník, Malý a 90. minutě po krásné akci uzavřel Škabraha. Byl to zasloužené vítězství po jednoznačném výkonu našich hráčů. Je třeba zatleskat a poděkovat za převedený výkon.

Branky: 20. vlastní, 26. Vaigl, 34. Halda, 71. Zahradník, 79. Malý, 90. Škabraha

Sestava: Michut - Pokorný, Pryhara, Halda. Krumpholz, Reshetniak, Malý, Zahradník, Sušeň, Vaigl, Heřmánek

Srřídali: Škabraha, Farský, Novák