SK Hrachovec - SK Kunovice 3:0 (1:0)

Dušan Janošek, trenér:

Dnešní zápas na těžkém terénu se prvních dvacet minut vyvíjel vyrovnaně. Obě mužstva neměla ani jednu šanci. My jsem se prosadili ve 30. minutě, když se po standardní situaci trefil hlavou Matěj Vaigl a šli jsme do vedení 1:0. Od té doby jsme trošičku převzali iniciativu a byli jsme lepší. Druhý poločas jsme nastoupili aktivně a druhou branku vstřelil v 56. minutě Eduard Reshetniak. Bohužel  za stavu 2:0 převzali iniciativu hosté, byli více na míči, byli najednou rychlejší. Neměli ale vyloženou tutovou šanci. V 90. minutě podtrhl účet třetí brankou Michal Baran. I když to byl těžký soupeř, tak zasloužené vítězství z naší strany.

Góly: 30. Vaigl Matěj, 56. Reshetniak, 90. Baran

Sestava: Michut - Pokorný, Pryhara, Malý, Reshetniak, Shokun, Vaigl Matěj, Halda, Vrána, Sušeň, Heřmánek

Střídali: Baran, Jirava, Marko, Novák