SK Hrachovec - TJ Sokol Kateřinice 1:1 (0:0), letní příprava

Martin Vaigl, trenér:

Druhé přípravné utkání s Kateřinicemi. Prvních patnáct minut soupeř dirigoval hru, převzal otěže, náš výkon byl nervózní a možná byla i chyba ve mně, že byly špatně nastavené posty. Pak jsme přeskupili a už posledních deset minut prvního poločasu jsme soupeře přehrávali. Od začátku druhého poločasu jsme na hřišti dominovali, ale bohužel nám chybělo finální zakončení. Měli jsme dvanáct tutovek v šestnáctce, z toho dvakrát tyč, ale branky jsme nedali. Potom šel Vaigl sám na gólmana. Po srážce v šestnáctce, byl faulován, ale penalta nebyla uznaná a ještě se nám zranil. Za mě přípravné utkání dobré, ale mělo se hrát bez jakýchkoliv zranění, což se nepovedlo. Nakonec tedy 1:1. I kdyby jsme hráli ještě druhé utkání, tak bysme branku asi dalších 90. minut nedali. Někdy to tak prostě je, že můžeš hrát na jednu bránu, ale pokud nedáš góla, tak stejně nevyhraješ. Pozitivní je to, že kluci hráli podruhé spolu a fakt už těch posledních čtyřicet minut se dá říct, že se hrálo na jednu bránu. Musím pochválit Michuta v bráně že nás podržel, když pískl rozhodčí nesmyslnou penaltu, Michut ale chytil. Za mě dobré přípravné utkání, ale bohužel z naší strany špatné finále a zakončení v útočné fázi. Výsledek 1:1 je za mě nespravedlivý a mělo to skončit 12:2.