SK Hrachovec - TJ Štítná nad Vláří 4:4 (2:2)

Dušan Janošek, trenér:

Dnešní zápas byl pro nezávislého diváka výbornou podívanou. Samozřejmě pro nás, jako domácí, je špatné dostat doma čtyři branky. Ale přesto všecko beru stav, jako zasloužený. Soupeř byl první poločas možná o krůček lepší než my a tak první půle 2:2. Druhý poločas už jsme za stavu 3:2 začali tlačit a měli jsme více ze hry, měli jsme i šance. Mohli jsme i zápas otočit na svou stranu a vyhrát. Nedali jsme branky, a tak prostě beru 4:4 jako zaslouženou remízu.

Góly: 5. Vaigl Matěj, 36. a 75. Malý Jakub, 71. Jindřich Vrána

Sestava: Michut - Pryhara, Malý, Reshetniak, Vaigl, Halda, Vrána Jindřich, Sušeň, Heřmánek, Krumpholz, Baran

Střídali: Shokun, Škabraha Adam

Diváci: 100

Petr Machuča, trenér Štítné:

"Zahráli jsme velmi dobrý zápas .První poločas patřil nám ,druhý byli domácí o něco lepší,ale přesto vezeme bod z Hrachovce ,ze kterého se body nevozí a vozit jen tak nebudou.Do utkání jsme vstoupili s rozestavením 3-4-3 a vysunutým presinkem jsme domácím nedovolili rozehrávku a jejich nakopávané míče naši zadáci sbírali a po zisku míče jsme se dostávali do brankových příležitostí.Branky ,které jsme obdrželi byly po našich hrubých chybách ,ale i tak jsme poločas měli vést minimálně o dvě branky.Druhý poločas jsme  se ujali vedení ,ale domácí skóre otočili.Pro výsledek utkání bylo důležité ,že jsme  za dvě minuty na to vyrovnali.Myslím,že dělba bodů je spravedlivá.Musím pochválit za dnešní výkon celé mužstvo včetně střídajících šestnáctiletých dorostenců ."