SK Kroměříž B - SK Hrachovec 2:2 (1:0)

Dušan Janošek, trenér:

První poločas se odvíjel jasně v režii domácích. Ti drželi míč a my jsme běhali bez balonu. Byl to náročný fotbal a zaslouženě šli domácí do vedení na 1:0. My jsme se nedokázali dostat do šance. Celý první poločas jsme ale s domácími vydrželi běhat. Dvakrát nás ještě podržel v bráně Michut. Druhý poločas už jsme přišli se změnou, na hřiště šel Vozák, který utkání oživil. Prvních patnáct minut druhého poločasu už jsme se dostali do šestnáctky soupeře a výsledkem byla hlavička Krumpholze, kdy mu domácí brankář vytáhl tutovou šanci. Pak se hra znovu přelila zpět na domácí a ti šli zaslouženě do vedení 2:0 a ještě mohli jít nahoru a dát branky na 4:0.  Byly tam šance, které přestřelili nebo dali vedle. V závěrečných patnácti minutách jsme se zvedli a soupeře přitlačili. V 82. minutě dal po krásné akci Sušeň na 2:1 a další šance nastala po rohovém kopu, kdy Halda (opraveno z Janda) poslal nádherný kop a Kuba Malý uklidil jasně do sítě na 2:2. Domácí ještě prostřídali hráči z áčka. Ze hřiště šel Gorip Rotgak Inuwa a to bylo pro nás hodně klíčové. Hráčům musím poděkovat za jejich nasazení. Za to, kolik to naběhali bez míče, tak měl soupeř zaslouženě vyhrát. Ale my dnes bereme bod a pro nás je to šťastná remíza.

Branky: 82. Sušeň, 85. Malý

Sestava: Michut - Pokorný, Pryhara, Malý, Reshetniak, Vaigl, Halda, Sušeń, Zahradník, Heřmánek, Krumpholz

Střídali: Vozák a Baran