TJ Juřinka - SK Hrachovec 1:4 (0:1), 2. kolo Poháru

Dušan Janošek, trenér:

Pohárový zápas na Juřince. První poločas byl do dvacáté minuty vyrovnaný, Juřinka hrála velmi dobře kombinačně, špatně jsme se tam dostávali. Do vedení 0:1 jsme šli brankou Krumpholze ze standardní situace. Druhý poločas už se odehrával více v naší režii. Juřinka odpadla fyzicky, my jsme na tom byli fyzicky lépe. Baran dal v 56. minutě na 0:2  a třetí branku přidal po krásné akci s Haldou Matěj Vaigl. Pak jsme inkasovali, Mira Varga nám bohužel dal branku. V 90. jsme měli další šanci a domácí si dali vlastní gól. A jinak snad šest dalších tutovek vychytal sedmnáctiletý gólman, který domácí hodně podržel. Jinak je to pořád příprava, pořád zkoušíme, ale byly tam chybičky, ještě to nebylo ono a doufám, že do mistráku to bude jiné.

Branky: 36. Krumpholz, 56. Baran, 74. Vaigl

Sestava: Michut - Malý, Halda, Zahradník, Baran, Pokorný, Reshetniak, Pryhara, Sušeň, Vaigl, Krumpholz

Střídali: Brázdil, Jirava