TJ Osvětimany - SK Hrachovec 3:1 (2:0)

Martin Vaigl, trenér:

První poločas jsme nezvládli. Soupeř na nás vlítl, hrál výborně ofenzivně, my jsme kupili chyby. Po dvou standardních situacích, když jsme špatně rozehráli, tak z výhody jsme si udělali nevýhodu. Automaticky padl gól na 1:0, druhý gól to samé, špatná rozehrávka a 2:0. Ve druhém poločase jsme ještě zkoušeli změnit sestavu, dolů šel Krumpholz, nahoru šel Jindřich Vrána. Hráli jsme na jejich bráně, hráli jsme na jejich půlce, hráli jsme ofenzivně. Domácí s tím měli problémy, ale bohužel padl třetí gól a opět po naší chybě z autu - 3:0 a to nás zabilo. Všechno vyvrcholilo v 51. minutě brankou Barana na 3:1. V 62. minutě ještě vystřídal Barana Reshetniak. Pak jsme ještě v 70. minutě zkoušeli hrát na dva útočníky.  Měli jsme další dvě tutovky, ale bohužel jsme ve finální fázi ztroskotali. Pak ještě Halda trefil spojnici, ale bohužel, na šance se nehraje. Soupeři gratulujeme a za druhou půlku bychom si minimálně zasloužili remízu.

Gól: 51. Baran

Sestava: Michut - Pryhara, Malý, Vaigl, Halda, Sušeň, Zahradník, Vozák, Krumpholz, Baran, Heřmánek

Střídali: Reshetniak, Vrána Jindřich