TJ Sokol Horní Bečva - SK Hrachovec 2:2 (1:1), letní příprava

Martin Vaigl, trenér:

Naše první přípravné utkání na Horní Bečvě. Zkoušeli jsme šest nových hráčů a jiné rozestavění. Fotbal se hrál nahoru dolů. Horní Bečva byla kvalitní soupeř, který postupuje do 1. A třídy a měl kvalitu. Mysleli jsme, že třeba odejdou fyzicky, ale hráli celou dobu s náma . My jsme měli pouze dvě tři fáze, kdy jsme tlačili a hrálo se na jednu bránu. Bohužel zakončení se nedařilo, za poločas jsme měli pouze tři střely. Ve druhém poločasu jsme ze tří střel dali gól a utkání nakonec zkončilo 2:2. Asi spravedlivá remíza, i když jsme posledních patnáct dvacet minut tlačili, k ničemu jsme se ale nedostali, z prostoru šestnáctky jsme měli velmi špatné zakončení. Ale za mě respekt k soupeři, výborně hrál, jak takticky, tak i fyzicky, tam neměl problém. Je to příprava, je to první zápas, někteří kluci to fyzicky nedali, za to ale nemohli. Neměli jsme kvalitu na vystřídání, z menšího počtu hráčů a z nových hráčů byli pouze dva na střídání. Ze základní sestavy nebo z těch, kdo minulou sezónu hráli, asi pět hráčů chybělo, nebo byli momentálně na dovolené, anebo jsou ve fázi doléčování zranění, takže tito hráči ani nedojeli. Za mě respekt k soupeři, byl to výborný přípravný zápas a měl grády, měl nasazení, takže pro mě OK.