TJ Sokol Jarcová - TJ Sokol Střítež/Hrachovec "B" 1:1 (0:0)

František Solanský, trenér:

Přijeli jsme do Jarcové s jasným cílem a to pro tři body. Celou hru jsme dominovali, domácí se pomalu nedostali do žádné šance. Měli pouze jednu akci a to v 54. minutě a bohužel to skončilo gólem v naší brance. Tak jsme za stavu 1:0 museli dohánět alespoň remízu. V 81. minutě hosté zahráli špatně malou domů a to nám umožnilo vyrovnání, prosadil se Dušan Vala - 1:1. Bohužel domácí po obdržené brance neudrželi emoce. Došlo ke strkanici s našimi hráči a rozhodčí, který zápas nezvládl, viděl pouze oplácení našeho Josefa Nováka, který byl následně vyloučen. Měli jsme ještě nějaké šance na otočení výsledku, ale bohužel se nám to už nepodařilo. Z Jarcové si bohužel odvážíme pouze jeden bod, i když naše hra odpovídala třem. Na hřišti v Jarcové se hrálo velmi špatně, terén byl velice tvrdý a nerovný, ale to není samozřejmě bohužel výmluva. Nevyužili jsme šance, které jsme měli.

Gól: 81. Lukáš Vala

Sestava: Basel - Jirava, Šnajdr, Šichtář, Kubját, Stodůlka, Strakhotskyy, Brázdil, Seidl, Shokun, Vala

Střídali:  Bena, Podhrázský, Škabraha A., Novák, Ondryáš