TJ Sokol Kateřinice - SK Hrachovec 4:5 pen. (3:0), pohárový zápas

Dušan Janošek, trenér:

První poločas byl z hrachovecké strany totální katastrofa. Prohrávali jsme 3:0, byii jsme slabší, domácí nás potrestali, ze třech šancí dali tři branky. My jsme hráli velmi špatně, hráči měli čisté trenky, nejezdili po prdeli, hráli totální tužku. Druhý poločas přišel na hřiště úplně jiný tým, hráči začali bojovat a za sedmnáct minut jsme srovnali na 3:3. Poté šli domácí ještě jednou do vedení na 4:3. Šest minut před koncem Baran srovnal na 4:4 a v penaltové loterii jsme všech pět proměnili, domácí jednu penaltu nedali, Michut chytil. Ale za druhý poločas musím hráčům poděkovat. To nasazení, které jsme předvedli jen ukazuje, že jsme fakt tým. Takže hráčům jenom poděkuju a zvu diváky na fotbal Hrachovec - Boršice.

Branky: 48. 58. a 86. Baran, 57. Vozák

Sestava: Michut - Farský, Pryhara, Vrána Jindřich, Reshetniak, Vaigl Matěj, Halda, Pokorný, Vozák, Krumpholz, Baran

Střídali: Sušeň, Malý, Zahradník